Nabídka masáží

Jak pracuji, co nabízím

Před samotnou masáží vždy předchází chvilka u čaje. Pro navázání kontaktu, povím Vám o technikách a možnostech. Vy mi povíte o svém očekávání. Pak se můžete jít osprchovat od prachu a starostí dne. Toto úvodní seznámení se nezapočítává do čistého času masáže. Pak následuje samotná masáž. Po masáži opět máte chvíli času na doznění, zpětnou vazbu, případně sprchu.

Při masáži používám dlaně, předloktí, případně i celé tělo. Pomalé dlouhé tahy, hlazení, drobné tahy z klasické masáže. Když nálada vyžaduje, pak i tahy silnější, dynamické.

100% přírodní oleje

Používám kvalitní kokosový nebo hypoalergenní slunečnicový olej.

Příjemné prostředí

Můžeme se setkat u mě v Brně, u Vás nebo v neutrálním prostředí.

Zkušený personál

Přirozený cit, jenž mé klientky potvrzují, je často více než kurzy, které jsem absolvoval.

Relaxační masáž

U relaxační masáže používám kombinaci techniky vědomého doteku, hlazení a klasických masáží. Vědomý dotek je důležitý, jedná se o plnou pozornost klientce, nacítění se. Díky němu jde o víc než o formální relaxační masáž. Hlavním cílem je zklidnění a nasycení potřeby doteku, může probíhat uvolňování emocí.

Postupně hladím každý kousek Vašeho těla s vynecháním intimních partií.

Ve spojení s relaxační hudbou je masáž velice uvolňující.

Masíruji v sarongu.

Klasická masáž

Lze použít jako doplněk před samotnou masáží, například k uvolnění bolavé šíje.

Erotická masáž

U erotické masáže je základem upravená relaxační masáž. Pokračování na intimních partiích tak Vám bude připadat jako něco samozřejmého, jste už natolik uvolněná a zároveň napnutá.

Masíruji v sarongu. Pokud se nedomluvíme jinak.

Tantrická masáž

Už z podstaty mého přístupu k masážím je tantrický přístup zahrnut v masáži relaxační i erotické.
Čistě tantrickou masáž - uvolnění a rozproudění energie vč. sexuální v těle bez doteku jóni - ovšem nabízím pouze po dohodě.


Žádná masáž není stejná. Vždy záleží na naladění maséra a klientky, na aktuální náladě. Dopředu samozřejmě určíte schéma, ale není nutné vlézt se do určité šablony. Vždy záleží na dohodě před masáží, průběhu masáže a hlavně přání klientky. Vy jste ta, kdo si určujete míru a hranice.

Samozřejmostí je zdraví a čistota.