Citlivé otázky - FAQ

Ženy návštěva relaxačních či dokonce erotických masáží vždy lákala. Často na to ale jen myslely. A když se o tom bavily, každá říkala, že ona by na to nikdy nešla. A přece ji to lákalo a vzrušovalo.


Nedostatek doteků a zájmu mohu kompenzovat romantickým filmem či čokoládou, nedostatek vzrušení autoerotikou. - Ano, ale asi sama cítíte, že to není úplně ono.

Mohu přeci sbalit kohokoliv v baru a mám to zadarmo, říkáte si. - Ano, ale kolikrát jste pro něj jen objektem, na němž si potřebuje něco dokázat, a Vašim potřebám váhu nepřikládá.

Ve vztahu mi chybí něha, pohlazení, erotické vzrušení. A slova ani nové prádlo s mužem nehnou. - Vždy jsou v problému oba dva. Možná, když opět pocítíte, jaké to je, začnete se k partnerovi sama chovat krapet jinak a on k Vám ve výsledku projeví více jemnosti.

Mám neuspokojivý vztah, ale morální zásady mi nedovolí nechat na sebe sáhnout jiného muže. - Pokud to jsou opravdu Vaše morální zásady, nezbývá než se podle nich řídit. Nebo je můžete změnit. Také můžete napřed zkusit, zda by nastálo za to je změnit.

Chybí mi vztah, ta možnost složit hlavu na rameno někoho blízkého. Mohou ho tyto masáže nahradit? - Bohužel či bohudík ne, nemohou. Čekala byste něco, co nemůžete dostat.

Jsem v pohodě a jen chci zkusit něco nového. - Tak to jste na správné adrese.

Mám harmonické partnerství, dávám i dostávám, co potřebuji. Erotické masáže od cizích mužů nepotřebuji. - Máte pravdu. Je krásné, že ve Vás mohou mít ženy příklad.


Mohu si na místě masáž ještě rozmyslet a odejít? - Ano, jste svobodná. Netvrdím, že mě nebude mrzet ztráta vyhrazeného času, ale je to lepší varianta než nevrlá klientka. I proto ten čaj před masáží.

Může masér nějaké přání či dokonce klientku odmítnout? - Bohužel či bohudík ano, v tomto jsme si s klientkou rovni. Dokonce musí, pokud by to překračovalo jeho hranice. Když se na něco masér necítí, nebylo by to ve výsledku pohodlné ani pro klientku. Záleží na domluvě.

Mohu prohlásit, že se mi masáž nelíbila, a odejít bez placení? - Pokud to takhle opravdu chcete, pak je pro mě jednodušší varianta nechat Vás jít a něco si o Vás myslet.

Onemocněla jsem. Mohu přijít? - Nemoc, stejně jako třeba zánět, infekce, úraz, kožní nemoci nebo těhotenství jsou kontradikcemi k masážím. Domluvíme se na přeobjednání.

Je Vaší motivací čiré samaritánství dávat dotyky a chybějící erotické vzrušení? - Tak jednoduché to jistě není. Jak píši v sekci O mně, toto je pro mě jen zastávka na cestě osobního rozvoje, naplňující nejen čirým samaritánstvím nebo penězi.


Na co při masáži myslet? - Přišla jste, abyste se uvolnila. Ideální je uvolnit se a vše nechat plynout. Přemýšlením o zítřejším nákupu nebo problémech v práci se připravujete o důvod návštěvy.

Mám se chovat vyzývavě nebo spíš stydlivě? - Můžete se chovat uvolněně a přirozeně. Obojí je v pořádku.

Je masér u masáže vzrušený? Vadí to? - Masér je muž, který Vaši sexuální energii pozorně vnímá, a to i u relaxační masáže. Právě to mi umožňuje se na Vás nacítit. Což zároveň znamená, že mě to také může vzrušovat. Je to pro Vás spíše pochvala, že jste žena a působíte žensky.

Masér se mě dotýká opravdu všude? - Úroveň intimity při masáži si určujete Vy sama.

Mohu já se dotýkat maséra? - Ano, můžete. Pouze u tantrické masáže dotyky pouze přijímáte.

Má masáž přesně daná pravidla? - Žádná masáž není stejná. Vždy záleží na naladění maséra a klientky, na aktuální náladě, na dohodě před masáží, průběhu masáže a hlavně přání klientky. Vy si určujete míru a hranice.

Jakou délku masáže zvolit? - Pro relaxační by hodina stačit mohla, pro erotickou je hodina mála.

Děláte i klasické masáže? - Jako součást jiné masáže na požádání, třeba když Vás bolí šíje.

Dá se zaplatit kartou? - Ne, pouze v hotovosti. (Vtip říká: Ano, i s PINem.)


Nejde o sex ani to není záměrem.

V případě potřeby se napřed můžeme sejít v bezpečném prostředí - kavárna, otevřená zahrada apod.