O mně

K jemným intimním masážím jsem se dostal v rámci procesu osobního rozvoje, při cestě za svým snem. Jsou pro mě zastávkou na této cestě - nevím sice, jak dlouhou, každopádně naplňující. Masáž si sám užívám a klientku při masáži hýčkám, přistupuji k ní s citlivostí a úctou.

Má cesta k těmto masážím byla dlouhá. Začala u chytrého ale stydlivého kluka, kterému strašně chyběla něha a jemnost, ale nesměl to dát najevo. Proto je pro mě důležité, že si je teď mohu užívat a předávat dál. Jsem za to rád. Vím totiž, co to znamená.

Prošel jsem několik kurzů masáží:

- Techniku vědomého doteku, která učí, že při masáži jsme koncentrovaní na klienta, na právě masírovanou píď jeho těla. Což pomáhá klienta takového, jaký je, přijímat a nacítit se na něj. Že se to vyplatí píše už K. J. Erben v pohádce O třech přadlenách.

- Kurz erotických masáží. Uvědomění si vlastní mužské energie. Mužnost neznamená agresivita, ale ukotvení. Jak s citlivostí a úctou přistupovat k masáži celého těla ženy i jejich intimních partií. Chtělo by se říct k jejímu pokladu, ale pravý poklad ženy se skrývá jinde než v klíně.

- Kurz léčení dotekem, kdy vidíte, jak může být "obyčejná" masáž léčivá a uvolňující. Odtud zkušenost, že citlivý přístup k masáži může uvolnit vlnu emocí, smích i pláč.

- Rekvalifikační masérský kurz „Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví“. Jsem tedy certifikovaným masérem.

- Kurz tantrických masáží v jejich původním významu. Tedy uvolnění a rozproudění energie vč. sexuální v těle bez doteku jóni (přirození). Tato technika je pro mě hodně křehká, proto ji nabízím jen po dohodě. S tantrou mám zkušenosti i z kurzů osobního rozvoje, mimo masáže.


Jako vystudovaný technik mám smyls pro detail a přesnost.
Jako účastník kurzů improvizace smyls pro hravost.
A jako romantik citlivou duši.
Jsem vysokoškolsky vzdělaný, sportovně založený, cestovatel.

Věk [roky] / výška [cm] / hmotnost [kg] / oblíbená tónina [ - ]: 36/181/75/D-dur